Paldies, ka apmeklējat interneta veikalu www.rotulapa.lv!

NOTEIKUMI

Distances līgums

 Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu, uz to attiecas Latvijas Republikas Ministru kabineta ,,Noteikumi par distances līgumiem" un Latvijas Republikas ,,Patērētāju tiesību aizsardzības likums".

Interneta veikalā www.rotulapa.lv piedāvāto preču pārdevējs SIA Marvel JJ Reģ. nr. 50203313131, jurid. adr. Turkalnes 3-13, Ogre, Lv5001, A/S ,,Citadele banka", kods PARXLV22, konts LV30PARX00269920001 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, um persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Pircējam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Apmaksa un piegādes kārtība

Pircējs veic preču iegādi caur šo mājas lapu, norādot izvēlēto preču veidu un daudzumu. Pircējs veic apmaksu par preci ar maksājuma karti vai internetbankā, lietojot interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus jeb apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un uz Pircēja e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. 

Preču cenas interneta veikalā www.rotulapa.lv norādītas eiro, PVN ir iekļauts cenā. Informācija un cenas interneta veikalā www.rotulapa.lv var būt mainīgas.

Pircējam, izvēloties piegādes veidu, jānorāda precīzs telefona numurs,  izvēlētā pakomāta stacija.

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 2 darba dienu laikā pēc pirkuma apmaksas. Piegādes cena katram pirkuma veidam norādīta sadaļā PIEGĀDE.

Atteikuma tiesības un naudas atgriešana

Pircējam, ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, rakstot uz e-pastu [email protected] un informējot par savu izvēli, norādot pasūtījuma numuru, preces nosaukumu un atgriešanas iemeslu . Pārdevējs sagatavo atteikuma veidlapu un nosūta to Pircējam uz norādīto e-pasta adresi.

Pircēja pienākums ir 2 dienu laikā nosūtīt preci kopā ar aizpildītu atteikuma veidlapu Pārdevējam uz OMNIVA Ogres Rīgas ielas RIMI pakomātu Rīgas ielā 35, Ogrē. Pēc atgrieztās preces saņemšanas, ja, to pārbaudot,  nav konstatētas lietošanas vai bojājumu pazīmes, 5 darba dienu laikā Pārdevējs atgriež naudu pircējam (tikai un vienīgi uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu). Piegādes un atgriešanas izmaksas netiek segtas un atgrieztas.

Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja pasūtītās preces ir lietojis un/vai sabojājis.

Strīdu risināšanas noteikumi

 Strīdi par saistību izpildi tiek risināti sarunu ceļā. Pircējiem (kuri normatīvo aktu izpratnē ir uzskatāmi par patērētājiem) ir tiesības izmantot alternatīvo strīdu risināsanas iespēju, iesniedzot Pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesa strīda risināšanu, norādot vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, iesnieguma iesniegšanas datumu, strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

https://registri.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze

https://www.ptac.gov.lv/lv/stridu-risinasanas-process

Patērētāju ārpustiesas strīdu risināšanas komisija Rīgā, Brīvības ielā 55. LV1010, tālr. 65452554, e-pasts:[email protected]

https://www.ptac.gov.lv/lv/pateretaju-stridu-risinasanas-komisija

Privātuma politika personas datu aizsardzība

Šī privātuma politika informā par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar www.rotulapa.lv pakalpojumiem. Mēs iegūstam tikai tādus personas datus, ko Pircējs mums brīvprātīgi sniedz ar e-pasta starpniecību, aizpildot pasūtījuma anketu un citā tiešā saziņā ar pircēju.

Veicot pasūtījumu, pircējam ir jānorāda vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, piegādes adrese, cita informācija (ja to vēlas sniegt).

Ar pirkuma veikšanu uzskatāms, ka Pircējs piekrīt savu personas datu apstrādei normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Pārdevējs garantē, ka pircēja dati tiks izmantoti tikai preču pirkšanas - pārdošanas procesam, lai sniektu efektīvu kientu atbalstu, palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības, ievērotu normatīvo aktu prasības un nosūtītu informatīvus ziņojumus, ja Pircējs nepārprotami piekritis tādus saņemt. Pircēja dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām. Dati tiek glabāti tik ilgi, cik nepieciešams to ieguves mērķiem. Dati netiks nodoti trešajām personām. Pircējam ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu datu labošanu, papildināšanu vai dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma izpildi.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā un kuras tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas adrbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem. Šajā lapā var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Sesijas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir īpaši būtiskas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, pierakstīšanos jūsu kontā
 • Sīkdatnes, kuras atceras jūsu izvēli. Dažas šajā mājas lapā lietotās sīkdatnes ļauj mājas lapai atcerēties jūsu izdarītās izvēles (piemēram, jūsu valodas izvēli).
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mūsu mājas lapu. Mēs lietojam šo informāciju, lai sagatavotu ziņojumus, un tā mums palīdz uzlabot vietnes darbību. Sīkdatnes uzglabā informāciju anonīmā veidā.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk. 
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Google Analytics, Facebook poga "Patīk", Twitter poga "Sekot", Google +1 poga, YouTube video. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts, logs, inkognito logs vai InPrivate logs).  Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlukošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Jūsu tiesības saistībā ar Jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus privātos datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt jūsu Mozello glabāto personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami (a) pakalpojumu sniegšanai, (b) lai ievērotu normatīvo aktu prasības vai uzraudzības iestādes pieprasījumu.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami leģitīmi pamati. Jūs varat iebilst arī pret tādu apstrādi, ko veic tiešās tirgvedības nolūkiem.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/reform/rights-citizens_lv

Viss fotomateriāls, kas publicēts interneta veikalā www.rotulapa.lv, ir SIA Marvel JJ privātīpašums un visas tiesības ir aizsargātas.